Войнівський дошкільний навчальний заклад «Веселка»

Дорогі мами! Шановні бабусі! Милі дівчатка!

Дозвольте привітати вас зі святом весни, зі святом жіночності та кохання – 8 Березня.
      Цей день несе у світ ніжність та красу. Адже все найдорожче, що є в нашому житті – надія, кохання, віра, щастя обов*язково пов*язане з жінкою.
      Від щирого серця бажаємо вам ніколи не втрачати того природного запалу й енергії і продовжувати нести у світ злагоду, добро і любов. Нехай кожен день у вашому житті буде сповнений уваги і тепла, нехай життя рясніє радісними і хвилюючими моментами рік у рік все частіше, а душа ніколи не знає старості і суму.
    Зі святом, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці. І за будь-якої погоди, нехай вас завжди підтримують ті, хто поруч, хто любить вас і кого любите ви.
   Сердечно вітає вас з весняним святом колектив ДНЗ  Веселка»

Тиждень здорового способу життя

в дошкільному закладі

В дошкільному навчальному закладі з 06.02. по 10.02.2017р. проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності
Протягом тижня вихователями були проведені цікаві заняття, вікторини, конкурси, виховні заходи, практичні заняття, робота з батьками. Цікаво та змістовно були проведені такі заняття: «Здоровий спосіб життя Ведмедика» (молодша група, вихователь Овчаренко А.О.), «Ми прагнемо мати здорові зуби» (старша група, вихователь Іщенко С.І.), «Подорож до Країни Здоров`я» (молодша група, вихователь Волощук І.М.), «Зростаємо здоровими» (молодша група, вихователь Овчаренко А.О.).

В роботі з батьками вихователі використовували різні форми роботи, а саме: консультації «Здорова дитина – здорова родина» (старша група, вихователь Волощук І.М.), анкетування, виставка спільних робіт батьків та дітей «Особиста гігієна малюка» (молодша група, вихователь Овчаренко А.О.),в якій кращими є роботи сім`ї Фіртич Д., Юріна В., Меткого О.

19 грудня - в День Святого Миколая - до малечі дошкільного закладу

"Веселка" завітали гості. Директор ТОВ АС МТС "Техагропром"

Польща В.М. подарував дітям солодощі.

Ляльковою виставою "Пригоди в казковому лісі" привітали працівники

Войнівського будинку культури.